Cześć

Witam Cię na
darmowym treningu

Poniżej znajdziesz obiecany trening, który zniweluje u Ciebie ból pleców oraz sprawi, że szybciej wrócisz do sprawności fizycznej. Serdecznie zapraszam

 

 

Chcesz pozbyć się bólu lub wrócić do sprawności fizycznej dużo szybciej?

Myślę, że na pewno. Podczas wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń bardzo ważne jest to aby wykonywać je prawidłowo. Jeżeli nie zadbamy o to,  aby robione przez nas ćwiczenie było wykonane prawidłowo możemy narazić się na dodatkowe urazy. Myślę że nikt z nas tego nie chce. 

Jak zatem temu zapobiec? Warto wykonywać te ćwiczenia pod czyimś okiem. Najlepiej pod okiem trenera personalnego, który ma na ten temat wiedzę. Dzięki temu dużo szybciej będziemy mogli cieszyć się sprawnością ruchów i powrotem do wymarzonej formy fizycznej. Dlatego…

Przygotowałem dla Ciebie niespodziankę

Tylko teraz z tej strony, będziesz mógł/a skorzystać z darmowego pierwszego treningu o wartości 120 zł, który przygotowałem specjalnie dla uczestników tego treningu.

120 zł

/ 0 zł

Cześć nazywam się Patryk i jestem certyfikowanym trenerem personalnym.

O mnie

Dlaczego warto ćwiczyć ze mną

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, ale to nie jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że pomagam moim klientom rozwiązać problem, z którym do mnie przychodzą.

Dlaczego jeszcze warto ze mną trenować?

  • Oszczędzasz czas, który musiał byś przeznaczyć na samodzielne rozpisanie treningów oraz diety
  •  Zapewniam miłą atmosferę podczas treningów 
  • Nie musisz się przejmować miejscem do ćwiczeń, ja się wszystkim zajmę
  • Dopasowuje trening do Twoich potrzeb oraz możliwości, co oznacza, że sami decydujecie w jakim tempie chcecie osiągnąć cel.
  • Jeżeli jesteś z Warszawy to zapewnię Ci szybki dojazd na trening.

Co o mnie mówią

Opienie podopiecznych

Certyfikaty

Chcesz wrócić do formy fizycznej i czuć się lepiej?
Zapisz się na darmowy trening ze mną.

Prowadzę treningi takie jak

AKTYWACJA -MOBILIZACJA

Spędzasz stosunkowo dużo czasu za biurkiem? Czujesz się niekomfortowo po długim czasie siedzenia?

Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby poprawić Twoją mobilność oraz spowoduję, że Twoje ciało zacznie pracować w pełnym zakresie swoich możliwości. 

Wykonamy testy, by dokładnie dowiedzieć się, gdzie zakres działania stawu nie jest satysfakcjonujący lub w jakim miejscu występuje przykurcz mięśnia. Na każdych zajęciach będziemy zajmować się tym, aby Twoje ciało wróciło do prawidłowego funkcjonowania.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I WZMOCNIENIE MIĘŚNI

Nie jesteś w stanie przejść kilku kilometrów bez zmęczenia?

Doskonale trafiłeś/aś! 

Przygotuje taki plan treningowy, aby każde ćwiczenie efektywnie wpływało na kształt Twojego ciała. 

Wykonujemy systematyczne pomiary, aby widzieć progres, dzięki któremu możesz stawiać sobie kolejne cele, które popychają Cię do dalszego działania.

 
Patryk Drab sport

TRENING SIŁOWY

Chcesz zwiększyć objętość i siłę swoich mięśni? Pragniesz pobijać swoje kolejne rekordy siłowe?

Dzięki treningowi podkreślisz najważniejsze partie mięśniowe, a dodatkowo pozbędziesz się zbędnego tłuszczu, który ma negatywny wpływ na aspekt wizualny sylwetki.

Pomogę Ci w układaniu planu treningowego, nauczę Cię prawidłowego ruchu w każdym ćwiczeniu i będę motywował do działania w chwilach zwątpienia.

TRENING FUNKCJONALNY

Chcesz, aby Twoje ciało było jak najbardziej wysportowane i atrakcyjne pod względem wizualnym? Nie chcesz, by zadanie treningowe było dla Ciebie problematyczne? 

Zajmiemy się tym! 

Poprowadzę Cię przez tajniki treningu funkcjonalnego, dzięki czemu Twój organizm będzie pracował na zmaksymalizowanych obrotach!

Przygotujemy go, aby pracował efektywnie i zgodnie z biomechaniką układu ruchu. Będą to różnorodne różnorodne, ze zmienną częstotliwością ruchów i powtórzeń. A to wszystko po to, by trening za każdym razem był dla Ciebie jednocześnie wyzwaniem i przyjemnością!

TRENING MOTORYCZNY

Jesteś osobą aktywną, która potrzebuje pomocy w poprawie swoich osiągów? 

A może Twoja technika ruchu pozostawia wiele do życzenia i nie jesteś z niej zadowolony? Wracasz do treningów po dłuższej rehabilitacji? 

Pomogę Ci nad kontrolowaniem prawidłowej pracy Twojego ciała, zwracając uwagę na technikę biegu, poruszanie się całego ciała w ruchu oraz dynamikę poszczególnych partii mięśniowych w czasie całego cyklu.

Dzięki temu osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty i zmaksymalizujesz osiągi.

Chcesz wrócić do formy i nie ryzykując kontuzjami?

umów się na darmowy trening

120 zł

/ 0 zł